loading

Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

GLOBAL ELEKTRONİK GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan alkatek, aynı zamanda deneyimli, alanında uzman ve profesyonel çalışma arkadaşlarıyla yoluna devam ediyor. Ülkemizde birçok bireysel ve kamusal alanda iş yapan firmamız her zaman için yüksek ticari ahlakı ve etik kuralları kendisine baz alıyor. Her müşterisine ayrı özenle yaklaşan ve kaliteden taviz vermeyen ürünleriyle müşterilerine karşı hiçbir zaman mahcup olmayan firmamız başarısını gün geçtikçe katlıyor ve daha fazla kişiye korunaklı bir yaşam sunuyor.

Dünya standartlarında üretim yapan ve pazarlaması gerçekleştirilen Alkatek güvenlik sistemleri en hassas sensörlere sahiptir ve asla güvenlik zafiyetleri oluşturmazlar. Geniş teknik ekibimiz bunun için 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyor. Yapılan programalar sonucunda en ufak etkiyi bile algılayan ve anında çözüm önerisi sunan Alkatek güvenlik sistemleri sizlere hayatı kolaylaştıracak ve daha güvenli bir yaşam sağlayacaktır.

Her geçen gün gelişen üretim ağımız, her geçen gün gelişen satış ve pazarlama alanlarımız bizleri daha yüksek kaliteye sevk ederken, müşterilerimizden gelen memnuniyetler ise gurur duymamızı sağlıyor. Ülkemizi dünya pazarında en iyi şekilde temsil ediyor ve dünya standartlarında güvenlik sistemleri üreterek her açıdan kaliteli ve güvenli yaşam alanları oluşturuyoruz.

En uygun fiyat avantajları, en yüksek koruma sağlayan ürünleri ve güler yüzlü hizmetlerimizle sizlerin her daim için yanında yer almak isteriz. 20 yılı aşkın süredir nasıl güvenliğinizi bize emanet ettiyseniz ve oldukça da memnun kaldıysanız, bundan sonraki yıllarda da aynı güveni ve huzuru sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bunun için gece gündüz çalışıyor ve dünyanın güvenliğini ayağınıza getirmeye uğraşıyoruz.